One Clinic - Klinika chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej

dodano: 2021.10.01 ważne do: 2021.11.30 wyświetleń: 164
0 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
W One Clinic dbamy o zdrowie, bezpieczeństwo, piękno i komfort wszystkich Pacjentów. Oferujemy szeroki wachlarz zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej, dzięki którym na nowo poczujesz się lepiej. 
One Clinic to jedna z najnowocześniejszych klinik tego typu w Warszawie i całej Polsce. To, co nas wyróżnia, to doświadczony zespół najlepszych specjalistów, którzy z pewnością dobiorą odpowiedni pakiet zabiegów, odpowiadających zarówno potrzebom, jak i oczekiwaniom Pacjenta. Dysponując jednymi z najnowocześniejszych i zaawansowanych urządzeń, a także korzystając wyłącznie ze sprawdzonych preparatów, nasze zabiegi są skuteczne i satysfakcjonujące.
Dbamy nie tylko o bezpieczeństwo, ale także o komfort- wszystkie zabiegi odbywają się miłej atmosferze i przyjemnym wnętrzu, gdzie można się zrelaksować i zadbać o siebie, oddając się w pewne ręce najlepszych specjalistów. Dzięki temu nasze usługi przeprowadzane są na najwyższym poziomie, z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół.

Wykonujemy między innymi zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej- modelowania sylwetki liposukcją, powiększania piersi, plastyki powiek górnych, dolnych i uszu, modelowania łydek lipotransferem lub implantami. W One Clinic skorzystać można również z bogatej oferty zabiegów współczesnej medycyny estetycznej- wypełnianie kwasem hialuronowym, zabiegi toksyną botulinową, lifting nićmi Aptos. To także rozbudowane możliwości laseroterapii i endermologii. W ofercie posiadamy również makijaż permanentny, w tym pigmentację medyczną.
Kontakt
One Clinic
ul. Ul. Przy Bażantarni 8B lok. U3, 01-743 Warszawa Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się: