Młodszy specjalista ds. obsługi klienta sklepu internetowego

dodano: 2021.09.17 ważne do: 2021.10.17 wyświetleń: 55
Szczegóły ogłoszenia:
W związku z rozwojem firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko: młodszego specjalisty ds. obsługi klienta

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
•Obsługa zamówień sklepu internetowego (obsługa chatu, odbieranie telefonu, odpisywanie na maile)
•rozpatrywanie reklamacji oraz zwrotów
•współpraca z magazynem i działem zakupów
•opieka nad komentarzami, opiniami na temat działalności sklepu

Wymagania: wysoka kultura osobista, komunikatywność, znajomość portalu allegro, biegła znajomość obsługi komputera

OFERUJEMY:
· stabilną pracę w rozwijającej się firmie
· rozwój zawodowy w branży e-commerce
· umowę o pracę
· kompleksowe szkolenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres praca@biurfan.pl
Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.
Kontakt
Biurfan
ul. Gen. Andersa Władysława 40B, 15-113 Białystok Pokaż na mapie
Kontakt