Praca Inwentaryzacje w Niemczech - DARMOWE MIESZKANIE OD ZARAZ

dodano: 2021.08.12 ważne do: 2021.10.11 wyświetleń: 91
Szczegóły ogłoszenia:
Agencja pracy HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp. K. działa na polskim rynku w oparciu o wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 12982. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji rynkowej, świadczącą kompleksowe usługi z branży HR.

Praca jest na terenie całych Niemiec - co kilka tygodni zmienia się miejsce zakwaterowania.

INWENTARYZACJE W NIEMCZECHAtrakcyjna oferta pracy dla grup/par

Obowiązki:
  • proste czynności inwentaryzacyjne na terenie sklepów wielkopowierzchniowych,
  • liczenie produktów,
  • skanowanie i metkowanie towarów,
  • dodatkowo możliwość objęcia stanowiska kierowcy lub koordynatora grup- obowiązek koordynacja współpracowników 7/8 Zleceniobiorców. W przypadku funkcji koordynatora lub kierowcy – wymagane zaświadczenie o niekaralności.

Wymagane kwalifikacje:
  • umiejętność sprawnego liczenia,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka niemieckiego będzie atutem, dzięki czemu obejmiesz stanowisko Koordynatora grupy,
  • precyzja i dokładność.

Naszym Pracownikom oferujemy:
  • pracę zespołową w nowoczesnej agencji zatrudnienia w oparciu o umowę zlecenie,
  • pełne ubezpieczenie i odprowadzone składki na terenie Polski,
  • sprawdzone i pewne miejsce pracy,
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności,
  • praca zmianowa,
  • Liczący:
                    od godziny 06:00-23:00 stawka 10,50 Euro brutto/1h,
                    od godziny 23:00-06:00 stawka 13,13 Euro brutto/1h
  •    Liczący + Kierowca: 10,50 Euro brutto/1h za pracę na stanowisku kierowcy oraz liczącego
  •     Koordynator grupy  wymagana znajomość j. angielskiego lub niemieckiego:

                od godziny 06:00-23:00 stawka 10,95 Euro brutto/1h,
                od godziny 23:00-06:00 stawka  13,69 Euro brutto/1h
  • atrakcyjne wynagrodzenie 10,50 Euro brutto/h – liczący
  • kierowca+liczący 10,50 Euro brutto za każdą przepracowaną godzinę (jako liczący i dodatkowo kierowca),
  • koordynator grupy 8 osobowej 10,95 Euro brutto – wymagany komunikatywny niemiecki,
  • dojazd z Polski do Niemiec we własnym zakresie,
  • darmowy dojazd do pracy na terenie Niemiec,
  • darmowe zakwaterowanie.

 Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji na powyższe stanowisko, proszone są o kontakt telefoniczny
+48 888 904 995 lub mailowy monika.krawiec@hrquality.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Kontakt
HRquality
Pokaż na mapie
Kontakt