Domki dla dzieci - Drewnolandia

dodano: 2021.08.12 ważne do: 2021.10.11 wyświetleń: 148
Szczegóły ogłoszenia:
Jesteśmy specjalistami w budowie domków dla dzieci, które wykonujemy wyłącznie z litego drewna iglastego. Konstrukcję zabezpieczamy podwójną impregnacją dla lepszej ochrony. Dach domku ogrodowego pokryty jest gontem bitumicznym, co zapewnia skuteczne zabezpieczenie przed deszczem, śniegiem, słońcem.

Każdy domek ogrodowy dla dzieci można oprócz tego wzbogacić w dodatkowe elementy, takie jak piaskownicę, platformę ze schodkami i ślizgawką, huśtawkę, a nawet ściankę wspinaczkową. Możliwość budowy domku z antresolą i tarasem.

Projekty domków zostały przetestowane pod względem bezpieczeństwa dla dzieci i otrzymały certyfikat zgodności z wymaganiami normy PN-EN 1176-1:2009+Ap1:2013.

Zamawiając domki dla dzieci marki Drewnolandia przyczyniasz się do wsparcia programu Pajacyk, organizowanego przez Polską Akcję Humanitarną, na rzecz dożywiania dzieci w Polsce. Każdy wybudowany przez nas domek, umożliwi zafundować 40 posiłków w ramach tego programu. Spraw prezent nie tylko swojemu dziecku, ale także innym!

Skorzystanie z oferty z Drewnolandia to gwarancja solidności, przejrzystej wyceny i terminowości. Nasze usługi przeprowadzamy na obszarze całego kraju.
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszej firmy na stronie internetowej.
Kontakt
Drewnolandia
Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się: