Piecyk kominek na pellet Ravelli Natural 9kW / 6900zł z montażem !

dodano: 2018.07.15 ważne do: 2019.12.09 wyświetleń: 36
6 900 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Elegancki i funkcjonalny ekopiec Ravelli Natural o mocy 9kW na pelet oferuje wysoką sprawność grzewczą w bardzo przystępnej cenie.
UWAGA ! Model powystawowy (rok produkcji 2018), cena obniżona o 1000zł od ceny standardowej, dodatkowo oferujemy MONTAŻ w Białymstoku GRATIS !

http://www.ekopiecyki.pl

Ogrzewanie pelletem zapewnia oszczędności w ogrzewaniu pomieszczeń do 60% w porównaniu do paliw tradycyjnych.
Model Natural 9 to bardzo funkcjonalny i komfortowy w obsłudze piecyk na pellet, który doskonale sprawdzi się w niewielkich pomieszczeniach o pow. do 90m/wys.2,8m w domach, sklepach, lokalach handlowych, urzędach, domkach letniskowych...

Made in Italy - włosi zadbali o stylistykę precyzyjnymi detalami, perfekcyjnym, eleganckim wykonaniem, wszystko w niewielkim kompaktowym rozmiarze.

ZASADA DZIAŁANIA PIECA NA PELLET:
Piec na pellet składa się ze zbiornika na pellet o poj. ok. 21kg, pellet ze zbiornika jest podawany automatycznie przez „ślimak”, który przenosi go do komory spalania.

W fazie rozruchu pieca żarnik elektryczny wznieca płomień. Spaliny wyrzucane są przez wentylator wyrzutu dymu rurą żaroodporną bezpośrednio na zew. budynku, nie ma konieczności podłączania do typowego komina.

Ciepło wytworzone przez piec na pellety jest rozprowadzane w pomieszczeniach poprzez konwekcję naturalną (promieniowanie) oraz wymuszony wydmuch powietrza za pomocą wentylatora umieszczonego w górnej części pieca.

Wszystko to sterowane i programowane elektronicznie dzięki wbudowanemu urządzeniu sterującemu. Wbudowany programator służy do regulacji tem. w pomieszczeniu, siły nadmuchu wentylatora oraz do programowania zdalnego sterowania na czas gdy nie ma nas w domu.

Piecyki są łatwe i bezpieczne w obsłudze.
Zależnie od ustawionego programu, same się rozpalają i wygaszają.

Cechy i parametry:
* Automatyczny system rozpalania za pomocą elektrycznego żarnika,
* Komora spalania wyłożona płytkami z wermikulitu, co poprawia efektywność pracy pieca i jego żywotność,
* System czyszczenia szyby poprzez nadmuch tworzący poduszkę powietrzną oddzielającą płomień od szyby,
* Szyba w drzwiczkach z żaroodpornego szkła ceramicznego (do 700°C),
* Doprowadzenie powietrza do komory spalania (Ø 50 mm),
* Programowany termostat
* Samoczyszczące obrotowe palenisko
* Wymiennik ciepła wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej,
* Wyjmowany, wygodny w użyciu popielnik,
* Obudowa z piękną grafiką
* Sterowanie pilotem dotykowym

Czym jest pellet?
Pellet to ekonomiczny materiał opałowy, rodzaj brykietu, wytwarzany z biomasy z różnego rodzaju roślin i odpadów drzewnych. Ma postać granulatu i ze względu na jego właściwości (wysoka wartość opałowa, niska wilgotność, niska zawartość szkodliwych substancji) wykorzystuje się go w piecach i kotłach, np. do ogrzewania domów. Pellet doskonale sprawdza się jako materiał opałowy dla kotłów z podajnikami.

Pellet produkuje się najczęściej z pyłu drzewnego, trocin i wiórów, które są osuszane i pod wpływem wysokiego ciśnienia w prasie scalają się w granulki. Jest to biopaliwo o drobnym kształcie, łatwe w transporcie i magazynowaniu.

http://www.ekopiecyki.pl
Kontakt
Marek Górski / DOLCE VITA
ul. Kopernika 43, 15-396 Białystok Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się: