iHub global zamów bezpłatny hotspot - zbuduj własny biznes na zawsze

dodano: 2021.09.28 ważne do: 2021.11.27 wyświetleń: 154
Szczegóły ogłoszenia:
Zapraszam do projektu dającego możliwości zarobienia sporych pieniędzy. Sprawa dotyczy hotspotow, a dokładniej całej sieci . Poza znanym Internetem, jest jeszcze szybko rosnący „Internet Of Things”, którego celem jest stworzenie globalnej siatki punktów z hotspotem za pośrednictwem których dane (np. w telefonach, samochodach, hulajnogach itp.) przesyłane zostają w trybie natychmiastowym
Do rozwoju sieci potrzebny jest hotspot, który montujesz w pobliżu okna. Spokojnie, jest BEZPLATNY a dzięki niemu zarabiasz w krypto walucie HNT  której obecna wartość giełdowa  wynosi 18$ za sztukę, projekt nie ma nic wspólnego z inwestowaniem na giełdzie, kupowaniem kryto walut itp. po prostu Twoim wynagrodzeniem jest kryto waluta).
Urządzenia muszą być oddalone od siebie o 300- 500 metrów, więc jak to mówią, „kto pierwszy ten lepszy”. Zarezerwuj adres zanim zrobi to Twój sąsiad.
Pamiętaj to co zbudujesz teraz zostanie z Tobą na zawsze, uczestniczysz w projekcie dającym długofalową perspektywę zarobkową.
Buduj strukturę partnerską i zarabiaj więcej.
Z mojej strony oferuję: Pomoc w rejestracji konta, sprawdzenie dostępności lokalizacji, pomoc w zamówieniu hotspota, materiały szkoleniowe, wskazówki w tworzeniu sieci partnerskiej.

Więcej o firmie i potencjale ( można włączyć polskie napisy):
https://www.youtube.com/watch?v=-nxVQmB34r0

Link do rejestracji: https://join.heliumtrack.app/padler

Możesz do mnie zadzwonić lub napisać, Piotr  Tel. 577873616
 
Wideo
Kontakt
Piotr
Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się: