Renowacja wanny. 5 lat gwarancji. REFERENCJE. Renotech - THS system.

dodano: 2018.08.24 ważne do: 2019.11.22 wyświetleń: 50
Szczegóły ogłoszenia:
Czy Twoja wanna straciła połysk i gładkość? Czy pojawiły się na niej osady kamienia i rdzy? Czy emalia wanny -powycierała się- w niektórych miejscach? Czy jest poobijana? Jeżeli na któreś z tych pytań odpowiedź jest TAK, to znaczy, że pora zadbać o renowację wanny.

Jeżeli chcesz mieć pewność skorzystania z profesjonalnej usługi, zainteresuj się referencjami, jakie posiada potencjalny wykonawca. My akurat je mamy i to bardzo mocne, a można obejrzeć je na naszej www na zakładce Referencje. A poza nami to już raczej pustynia ;)

Jeżeli odwiedzisz naszą stronę www, to zrozumiesz, dlaczego tak jest. Bo przede wszystkim TECHNOLOGIA!, Panie i Panowie.

Tylko po renowacji systemem THS wanna jest od razu gotowa do użytku. Tylko my możemy wykonać renowację wanny pod indywidualne wymagania klienta, choć jest to oczywiście związane z wyższą ceną usługi.

Dajemy 5 lat gwarancji na powłoki THS.

Dużą część usług wykonujemy z polecenia.

Działamy z dwóch lokalizacji – Białegostoku i Warszawy. Bezpośrednio obsługujemy województwa: Podlaskie, Mazowieckie, Łódzkie, Lubelskie i Warmińsko-Mazurskie. Pozostałe województwa obsługują nasi Partnerzy.

Po pełną informację zapraszamy na naszą stronę www (link w odpowiednim miejscu tego ogłoszenia).

Białystok Czarna Białostocka Wasilków Supraśl Łapy Suraż Doktorce Bielsk Podlaski Hajnówka Mońki Augustów Suwałki Grajewo Goniądz Rajgród Sokółka Dąbrowa Białostocka Zambrów Łomża Tykocin Wysokie Mazowieckie Czyżew Brańsk Sokoły Szepietowo Sztabin Suchowola Korycin Knyszyn Lipsk
Kontakt
Renotech
Białystok Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się: