Hurtownia stali Euro-spec

dodano: 2021.09.27 ważne do: 2021.11.26 wyświetleń: 40
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Hurtownia stali Euro-Spec zajmuje się [b]dystrybucją wyrobów hutniczych i stali.[/b] Dostarczamy materiały do każdego miejsca w Polsce. Oferujemy  szeroki asortyment materiałów stalowych.  [b]Realizujemy również projekty indywidualne, w tym cięcie na wymiar oraz pod kątem wyrobów stalowych i blachy. [/b]

Nasza hurtownia stali jest prężnie rozwijającą się firmą i zależy nam, aby nasi klienci postrzegali nas jako rzetelnego i wiarygodnego partnera handlowego.  Stawiamy na profesjonalną obsługę i zapewniamy transport do wyznaczonego przez klienta miejsca w wyznaczonym czasie. Nasze wyroby hutnicze powstają z najwyższej jakości stali, posiadającej atesty. Posiadając magazyn – skład stali, jesteśmy w stanie wykonać zamówiony produkt w bardzo krótkim czasie.
Stała oferta naszej hurtowni stali obejmuje wyroby stalowe, w tym między innymi:
pręty okrągłe, pręty kwadratowe, rury okrągłe, blachy gorąco- i zimnowalcowane, kątowniki, wyroby budowlane, płaskowniki, ceowniki teowniki, profile zimnogięte (czarne i ocynkowane) i wiele innych.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą i do kontaktu z naszymi doradcami, którzy udzielą wszelkich informacji i służą cenną radą.

[b]NAPISZ[/b]
biuro@euro-spec.pl

[b]ZADZWOŃ[/b]
513 163 574
511 050 776
696 605 766

[b]ODWIEDŹ[/b]
[url]https://euro-spec.pl/hurtownia-stali/[/url]
[url]https://euro-spec.pl/metale-kolorowe/[/url]
https://euro-spec.pl/profile-ocynkowane
Kontakt
Euro-Spec
ul. Sapety 4, 41-407 Imielin Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się: