CASH FLOW - efektywne doradztwo gospodarcze

dodano: 2021.11.23 ważne do: 2022.01.22 wyświetleń: 93
Szczegóły ogłoszenia:

Zespół, którzy tworzy CASH FLOW to doświadczeni specjaliści: inżynierowie, ekonomiści oraz prawnicy przygotowani do kompleksowej obsługi projektów inwestycyjnych oraz badawczo rozwojowych na każdym etapie ich realizacji. Specjalizujemy się w pozyskiwaniu funduszy unijnych oraz dotacji.
Świadczymy usługi doradcze i pomagamy w rozwoju młodych firm. Łączymy dotacje unijne ze środkami od Inwestorów Prywatnych czy Funduszy VC, pozyskując kapitał na najbardziej szalone projekty biznesowe.
Specjalizujemy się w zakresie projektów technologicznych, które wymagają zrozumienia branży, produktu oraz technologii. Wspólnie wypracowujemy kwestie związane z wymaganą w dotacjach innowacyjnością oraz analizujemy szanse uzyskania dofinansowania.
Przygotowujemy długoterminowe strategie rozwoju przedsiębiorstw tak aby wykorzystać jak najefektywniej dostępną pomoc publiczną.
Siedziba firmy mieści się we Wrocławiu ale zasięg naszych działań obejmuje m.in. woj. Wielkopolskie, Śląskie, Opolskie, Kujawsko-Pomorskie, Mazowieckie, Łódzkie, Świętokrzyskie, Lubuskie.
Kontakt
CASHFLOW
Wrocław Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się: