Magnes neodymowy z uchwytem do poszukiwań w wodzie udźwig 180 kg

dodano: 2019.09.10 ważne do: 2019.11.09 wyświetleń: 53
Szczegóły ogłoszenia:
Przedmiotem oferty jest magnes neodymowy z uchwytem, wykonany na bazie dwóch magnesów neodymowych, najmocniejszych aktualnie na Polskim rynku. Magnesy zamocowane są w nierdzewnej obudowie, do których mocowane są śruby z uchem do liny.

Aktualne rozwiązanie było do tej pory nieznane i niespotykane na polskim rynku, a poprzez zamocowanie dwóch magnesów neodymowych w jednej obudowie zwiększamy dwukrotnie moc obudowy czynnej co daje dwukrotnie większą moc dlatego zapewnia lepsze przeszukiwanie terenu np. (jeziora). Zależnie od kierunku działania siły magnetycznej istnieje możliwość wkręcenia śrub od czoła uchwytu, bądź w jego boczne ściany. Moc uchwytów magnetycznych zależy w dużej mierze od grubości metalowego elementu, do którego przyczepiany jest uchwyt z magnesem oraz od szczeliny pomiędzy magnesem z uchwytem, a metalową powierzchnią oraz od kierunku działania siły oraz od długości ramienia działania siły i obciążenia magnesu.

Dostępne magnesy neodymowe do poszukiwań o sile od ~ 180 kg do ~ 1080 kg.

O NAS

Działamy na rynku od 2005 roku dawniej jako Xinxin Polska. Specjalizujemy się w produkcji, imporcie oraz sprzedaży silnych magnesów neodymowych najwyższej jakości. Zdecydowaliśmy się na współpracę z firmami z całego świata, dlatego możemy produkować nie tylko magnesy neodymowe, ale też wszelkiego rodzaju narzędzia z magnesami. Jako marka Dhit Sp. z o.o. działamy od 2017 roku. Nasza oferta jest zawsze indywidualnie dopasowana do oczekiwań oraz potrzeb Klienta, dzięki czemu w naszym sklepie odnajdziecie Państwo magnesy neodymowe w różnych rozmiarach i kształcie, w tym: magnesy walcowe, płytkowe, pierścieniowe, uchwyty magnetyczne oraz inne magnesy neodymowe na zamówienie.

Więcej informacji na naszej stronie https://magnesy.net.pl
telefon: +48 22 499 98 98
e-mail: bok@dhit.pl
Kontakt
dhit
Cała Polska Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się: