Rozwiązywanie problemu absencji chorobowych

dodano: 2021.08.31 ważne do: 2021.10.30 wyświetleń: 126
234 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Conperio jest jedyną na polskim rynku firmą zajmującą się badaniem oraz kompleksowym zarządzaniem absencjami chorobowymi pracowników. Zapewniamy profesjonalne i holistyczne sprawdzenie nieuczciwego wykorzystywania zwolnień chorobowych w firmach i przedsiębiorstwach. Redukujemy nieuzasadnioną absencję pracowniczą, a także zwiększamy przewidywalność prognoz konieczności zatrudnienia.

Jako firma często występujemy w roli eksperta do spraw związanych z absencją chorobową. Naszym celem jest edukacja przedsiębiorców i pracowników w temacie ich praw oraz obowiązków związanych z absencją pracowniczą. Swoim doświadczeniem dzielimy się z mediami informacyjnymi, oraz sektorowymi.

Nasze usługi

Conperio audyt
Conperio audyt to spersonalizowana usługa polegająca na pełnej analizie absencji chorobowej w firmie z uwzględnieniem czynników mikro i makroekonomicznych. W trakcie audytu dokonujemy oceny szczególnej sytuacji pracodawcy, biorąc pod uwagę różnego rodzaju czynniki, jak : średnia wieku pracowników, specjalizacja produkcji etc.

Conperio kontrola
Jest to najbardziej zaawansowana usługa która polega na analizie przeszłej i obecnej sytuacji absencyjnej w firmie. W trakcie kontroli przeprowadzane są działania terenowe, które sprawdzają zasadność wykorzystywania przez pracowników zwolnień L4. Nasi specjaliści badają, czy w trakcie l4 pracownicy nie wykorzystują zwolnienia niezgodnie z jego przeznaczeniem.

Sprawdź

https://conperio.pl/
Kontakt
Conperio Sp. z o.o. Sp.k.
Leszno Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się: